Підприємство сплатить 1,1 млн грн за зрубані дерева поблизу Білошицької Слободи
Господарський суд Чернігівської області зобов’язав сільськогосподарське підприємство відшкодувати збитки за незаконну порубку лісу на території Корюківської громади. Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура з посиланням на Корюківську окружну прокуратуру.
Під час перевірки неподалік села Білошицька Слобода виявили самовільну вирубку 308 дерев порід сосна та береза. Оскільки підприємство, яке є постійним лісокористувачем, не забезпечило охорону ділянки, прокурори звернулися до суду. За нормами Лісового кодексу, відповідальність за збереження лісу несе землекористувач, навіть якщо безпосередніх лісорубів не встановили.
Суд задовольнив позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах екологічної інспекції та Корюківської міської ради. Стягнуті 1,1 млн грн спрямують до державного, обласного та місцевого бюджетів у фонди охорони навколишнього природного середовища.
Джерело: Чернігівська обласна прокуратура go.mmedia.com.ua/LBZsdE
«Наша Корюківка»/«Місцеві медіа»