Шістьох нетверезих водіїв затримали на Корюківщині за вихідні: один врізався у відбійник

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Шістьох нетверезих водіїв затримали на Корюківщині за вихідні: один врізався у відбійник

Протягом минулих вихідних поліцейські Корюківського району задокументували шість випадків керування транспортом у стані сп’яніння. Як повідомляє поліція Корюківського району, перевірки відбулися в межах кампанії «Безпечні весняні шляхи-2026».

У Корюківці зафіксували ДТП: водій автомобіля «Chery» врізався у дорожній відбійник. Під час перевірки прилад «Drager» показав 3,24 проміле алкоголю в крові чоловіка, що у 16 разів перевищує допустиму норму (0,2 проміле).

На порушника склали адмінпротоколи за керування у стані сп’яніння та спричинення аварії. Усіх шістьох водіїв відсторонили від кермування, їхні справи передали до суду.

Джерело: Поліція Корюківського району go.mmedia.com.ua/5fsRUs

«Наша Корюківка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення