Транспортний об’єкт зазнав повторного влучання у Корюківці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Транспортний об’єкт зазнав повторного влучання у Корюківці

Сьогодні, 25 червня, відбулося повторне влучання в раніше зруйнований об’єкт транспортної інфраструктури в Корюківці, про що повідомив голова громади Ратан Ахмедов на своїй сторінці у фейсбуці.

Унаслідок події поранено одну людину, яка перебувала поруч із об’єктом. Очільник міста зазначив, що залишається загроза нових ударів, зокрема без оголошення повітряної тривоги, тому жителям варто уникати перебування біля пошкоджених споруд.

Також керівник громади нагадав водіям, які прямують до Корюківки, що автозаправні станції в населеному пункті зруйновані. Цей фактор варто враховувати під час планування поїздок.

Джерело: фейсбук-сторінка Ратана Ахмедова – go.mmedia.com.ua/h2Pm2M

«Наша Корюківка»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення